POZNAJ NASZ ZESPÓŁ

O twój samochód dba jedna z najbardziej wykwalifikowanych i w pełni przygotowanych do tego typu usług osób. Nasze zespół to zbiór doświadczenia, pasji, oraz wiedzy technicznej zarówno książkowej jak i praktycznej. Do każdego samochodu podchodzimy z należytym szacunkiem dbałością o każdy detal który znacząco podwyższa jakość oferowanych usług. Robimy tak pewnie dlatego, że my na prawdę kochamy samochody i bez nich nie wyobrażamy sobie swojego życia.

 

POZNAJ NASZYCH EKSPERTÓW

Ekspert Elektroniki Samochodowej

Adam Kalitkiewicz, to właściciel firmy Zdrowa Klimatyzacja i niekwestionowany ekspert w dziedzinie elektroniki samochodowej. Zdiagnozuje nawet najdrobniejszy problem w układach elektronicznych Twojego auta. Doceniany ze względu na swoje umiejętności zarządzania, budowania zespołów oraz ludzkie podejście do klientów. Miłość do motoryzacji zaszczepił w nim dziadek który przez ponad 40 lat zajmował się serwisowaniem autobusów.

Ekspert Mechaniki Samochodowej

Jacek Waier, to znakomity ekspert mechaniki samochodowej, z ponad 10 letnim doświadczeniem. Już od najmłodszych lat, jego poziom umiejętności, zaskakiwał nawet wieloletnich fachowców. To sprawiło, że już jako nastolatek, pracował dla takich największych koncernów takich jak Mercedes, czy Fiat w autoryzowanych serwisach samochodów osobowych (ASO). Obecnie nie ma auta, które nie był by w stanie doprowadzić do idealnego stanu. Pasjonat i kolekcjoner kultowych samochodów.